Zaczynamy

Już w najbliższą sobotę Partyzant zainauguruje rundę wiosenną sezonu 2013/2014. Pierwszym przeciwnikiem w walce o punkty w 2014 roku będzie LKS Bolmin. Drużyna z Wodzisławia po 8 meczach zajmuje pierwszą pozycję w tabeli i są oni faworytami zbliżającego się spotkania. Jednak nie można lekceważyć drużyny LKS. W ostatnim swoim meczu sparingowym ekipa z Bolmina pokonała wysoko na wyjeździe (7-2) Bucovię w Bukowej.

Partyzant Wodzisław - LKS Bolmin

12 kwietnia (sobota) godz. 17:00 - stadion w Wodzisławiu

Również w sobotę swoje spotkanie ligowe rozgrywa drużyna juniorów młodszych. Mecz odbędzie się w Sędziszowie, a przeciwnikiem będzie miejscowy zespół Unii. Będzie to już drugi mecz o punkty juniorów z Wodzisławia. Poprzednie spotkanie, rozpoczynające runde wiosenną, Partyzant przegrał 8-2 z Nidą w Pińczowie